Nasz zespół

Patrycja BiałasPatrycja Białas

adwokat
Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, ukończyła aplikację adwokacką w Krakowskiej Izbie Adwokackiej.
Specjalizuje się w prawie gospodarczym, jak również prawie pracy, ubezpieczeniach społecznych i majątkowych. Ponadto świadczy pomoc prawną w sprawach z zakresu ochrony konkurencji i konsumentów.
Jej praktyka obejmuje również pomoc prawną z zakresu prawa cywilnego, reprezentację w sporach sądowych.
Zajmuje się kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych.
Doświadczenie zawodowe zdobywała współpracując z kancelariami adwokackimi i radców prawnych w Krakowie i Częstochowie.
Telefon: + 48 503 696 081
E-mail: p.bialas@bb-adwokaci.pl

Jakub BiernatJakub Biernat

adwokat
Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie – Skłodowskiej w Lublinie. Ukończył aplikację adwokacką w Krakowskiej Izbie Adwokackiej.
Specjalizuje się w prawie gospodarczym, prawie spółek, prawie nieruchomości oraz prawie zamówień publicznych. Zajmuje się kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych.
Jego praktyka obejmuje również pomoc prawną z zakresu prawa administracyjnego i prawa cywilnego, w tym prawa rodzinnego i spadkowego. Reprezentuje przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych w sporach sądowych oraz w postępowaniach sądowo-administracyjnych.
Doświadczenie zawodowe zdobywał współpracując z kancelariami adwokatów i radców prawnych w Krakowie i Katowicach.
Telefon: + 48 698 356 289
E-mail: j.biernat@bb-adwokaci.pl

Zespół kancelarii tworzą również adwokaci i radcowie prawni specjalizujący się w określonych dziedzinach prawa. Kancelaria współpracuje ponadto z ekspertami różnych branż, w tym m.in. rzeczoznawcami, architektami, geodetami.